יום שלישי, 9 באפריל 2013

ציורי קיר לילדים

ציורי קיר לילדים

זה ידוע שהורים רוצים שהילדים שלהם יהיו מאושרים. הם רוצים שהחדר שלהם יהיה החדר הכי יפה והכי נוח . לכן הרבה הורים מזמינים ציורי קיר לחדר של ילדיהם כי הם יודעים שזה הפטרון העיצובי  והדקורטיבי המושלם לחדרם מכמה בחינות : מבחינה רעיונית תמונה לקיר מתאימה יותר לסלון או לחדר אורחים, מבחינה פרקטית מדבקות וסטיקרים למינהם לא מחזיקים לאורך שנים וגם לא תמיד אפשר למצוא משהוא מקורי בדרך כלל המבחר הוא די מוגבל. מה שאי אפשר להגיד על ציורי קיר - ציור קיר אפשר להתאים במדיוק לרצונו של הלקוח, צייר קירות מקצוע יכול להעביר לקיר כל רעיון הכי פרוע של הלקוח. גם מבחינת הגודל , לציורי קיר אין גבולות הם יכולים להתפרס כמו על קיר אחד אז גם על כל קירות החדר.
בקשר לאיכות ציור הקיר אז הם מבוצעים בצבעים אקריליים על בסיס מים(על קירות פנימיים) ויכולים להחזיק שנים, והם ניתנים גם לשתיפה קלה.


ציורי קיר יכולים להפוך את חדרם של ילדיהם לעולם דמיוני מופלא, שילווה את ילדכם כל הילדות. הציורים מיועדים לילדים בכל הגילאים , מגוון הרעיונות מאוד רחב. אבל ציירים בדרך כלל ימליצו להתייחס בבחירת נושא הציור, לא רק לפנטזיות הפרועות שלכם אלב גם לפרמטרים של החדר עצמו, כמו גודל החדר, האם החדר מואר , מיקומו של החדר והרהיטים בו.
לדוגמה אם נרצה ציור של הרבה דמויות החדר שהוא מאוד קטן ועמוס אז רוב הסיכויים שהמומחה יגיד לנו שעדיף לצייר נוף רגוע עם שמים ועננים כדי להרחיב מבחינה וויזואלית את המקום. אז כן צריך לשים לב להרבה פרטים לפני שבוחרים ציור קיר כי בסופו של דבר הוא לא תמונה שאפשר להעביר ממקום למקום.